Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Sposoby płatności i dostawy

I. Koszty dostawy i czas realizacji zamówienia
 1. Realizacja wysyłki zamówienia w Sklepie odbywa się pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy Pocztex.
 2. Opłata za wysyłkę Pocztą Polską: Poczta Polska - 22 zł
 3. Opłata za wysyłkę Pocztex - 28 zł
 4. Zamówienia składane w Sklepie są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
 5. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 2 - 14 dni . Na czas oczekiwania składa się = czas realizacji zamówienia (skompletowanie towarów do zamówienia) + przewidywany czas dostawy (już od 24 godzin w przypadku Polski).
 6. W przypadku wybrania płatności za pobraniem do podanych kwot za wysyłkę trzeba doliczyć:
   Poczta Polska - 2.5 zł
   Pocztex - 2 zł


II. Formy płatności
 1. W ramach funkcjonowania Sklepu możliwe są następujące sposoby płatności: za pobraniem – przy odbiorze przesyłki przelewem na rachunek bankowy ALIOR BANK nr konta: 55 2490 0005 0000 4500 7108 8651
 2. Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 10 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu. W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi Sklepu.
 
 • Dodaj link do:
 • www.facebook.com