Membranowy Inhalator ultradźwiękowy FamilyMesh+ UN200

Przenośny nebulizator siateczkowy FamilyMesh+ jest lekki i posiada nie wielkie wymiary dzięki czemu można go używać w dowolnym miejscu i czasie. Działa na dwóch bateriach lub na zasilaniu dzięki dołączonemu kablowi USB.
Terapia wziewna jest ważną i skuteczną metodą leczenia chorób układu oddechowego. Inhalator siateczkowy FamilyMESH+ wykorzystuję wibrującą membranę, która przepycha lek przez siateczkę, zmieniając go w drobny aerozol. Lek z łatwością przedostaje się do dróg oddechowych.
Zapewnia bezgłośną inhalację. Doskonale sprawdzi się przy inhalacji dzieci.

Cechy:
łatwy w czyszczeniu
nie osadza lekarstwa
bardzo cichy
lekki i poręczny
zasilanie USB lub baterie
prosto obsługa
wydajny

Zasilanie bateryjne lub sieciowe, przenośna konstrukcja i bardzo cicha praca sprawiają, że FamilyMESH+ jest wygodny i skuteczny.
Inhalator FamilyMESH+ jest bardzo wydajny i precyzyjny. W pełni wykorzystuje zaaplikowany lek, oznacza to, że resztki leku nie pozostają w nebulizatorze po zakończeniu inhalacji.

Jak dział inhalator meshowy (siateczkowy):
Aktywne nebulizatory siateczkowe wykorzystują wibracje elementu piezoelektrycznego do wibrowania podłoża siateczkowego, które styka się ze zbiornikiem płynu, tak że ruch siateczki przepycha płynne lekarstwo przez otwory w siatce tworząc aktywny aerozol do inhalacji.
Jaka jest różnica pomiędzy inhalatorem ultradźwiękowym a inhalatorem siateczkowym?
Inhalatory ultradźwiękowe wytwarzają fale ultradźwiękowe bezpośrednio do roztworu, powodując wytwarzanie aerozolu na powierzchni cieczy. Ponieważ oba typy inhalatorów używają ultradźwięków do generowania aerozolu, mogą wystąpić różnice między dwoma typami nebulizatorów i ich wydajnością. Na przykład inhalator ultradźwiękowy cechuje się mniejszą wydajnością w przypadku leku Budesonide, natomiast przy pomocy inhalatora siateczkowego otrzymujemy nieco lepsze rezultaty.

Zestaw zawiera:
Inhalator
2szt Pojemnik na lek
Maseczka dla dzieci i dorosłych
Ustnik
2x bateria AA
kabel zasilający USB
instrukcja obsługi

Specyfikacja techniczna:
MMAD - <2,5um
Wydajność nebulizacji - ≥0,12 ml/min
Szybkość nebulizacji - ≥0,25 ml/min
Pojemność nebulizatora - 10ml
Temperatura wody - maks. 50℃
Głośność pracy - ≤50dB(A)
Waga - 95g (bez baterii)
Wymiar - 45x40x106mm

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas