Pionizatory

W tej kategorii skompletowaliśmy dla Państwa wysokiej klasy pionizatory, które są najlepszym urządzeniem gwarantującym sprawną i skuteczną rehabilitację osób niepełnosprawnych, które zmagają się z porażeniami kończyn dolnych, czy górnych. To produkty, które mogą być dostosowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oferowane pionizatory są wygodne i zapewniają odpowiednią stabilizację tułowia. Wyposażone są w stabilizator kolana i stabilizatory łokci, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo w trakcie poruszania się osoby niepełnosprawnej. Każdy pionizator to przede wszystkim urządzenie wysokiej jakości, które przez cały okres eksploatacji będzie sprawować się równie niezawodnie jak w pierwszym dniu.

Dostępne w naszej ofercie ortezy mechaniczne to nie tylko stabilizator kolana, czy łokcia, ale przede wszystkim doskonały pomocnik w rehabilitacji.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas