Aparat do leczenia bezdechu sennego CPAP Auto z nawilżaczem model YH-560

Aparaty Auto CPAP marki Yuwell wykorzystują nowoczesną, jedną z najskuteczniejszych i powszechnie uznanych metod leczenia obturacyjnego bezdechu sennego. Skrót CPAP to z angielskiego Continuous Positive Airway Pressure – co oznacza stałe zwiększone ciśnienie w drogach oddechowych. Jest to metoda wspomagania oddychania stosowana w niewydolności oddechowej, oraz przy obturacyjnym bezdechu sennym.
Aparat składa się z pompy oraz przyłączonej do niej przy pomocy elastycznej rurki maski nosowej bądź pełnotwarzowej. Pompowane do dróg oddechowych powietrze pozwala utrzymać ich drożność, eliminuje zatem podstawową przyczynę bezdechów, jaką jest zapadanie tkanek gardła.
Leczenie bezdechu aparatem CPAP pozwala przywrócić prawidłową strukturę snu. Przepływ powietrza do płuc przestaje być zakłócony, dzięki czemu organizm jest odpowiednio dotleniony, a pacjent spokojnie przesypia całą noc bez przebudzeń. Najbardziej widocznym efektem używania CPAP jest eliminacja uciążliwego chrapania, które towarzyszy większości pacjentom z OBS.
Stosowanie aparatu CPAP pozytywnie wpływa na samopoczucie w ciągu dnia. Efektywny wypoczynek nocny przekłada się na zwiększony poziom koncentracji, pozwala pozbyć się uciążliwych porannych bólów głowy i eliminuje chroniczne zmęczenie.

Cechy urządzenia:
- Wysoka wydajność pacy
- 4-stopniowy system wyciszania
- Zapis parametrów snu na karcie SD
- Innowacyjny system FPS
- Kolor biały

FPS to funkcja automatycznego obniżania ciśnienia przy wydechu użytkownika. Aby umożliwić komfortowy oddech użytkownika ciśnienie w momencie wydechu jest odpowiednio obniżane.

4-Stopniowy system wyciszania:
- Cichy, bezszczotkowy silnik DC
- USM - system wyciszania przepływu powietrza
- PCM - technologia wyciszania nawilżacza
- 3A - system wyciszania wylotu powietrza

Główne zalety:

Wskazuje wszystkie niezbędne parametry np. AHI - liczba bezdechów i spłyceń na godzinę czy średnie ciśnienie i przecieki na masce;
Zapewnia podwyższony komfort oddychania w aparacie - funkcja ulgi na wydechu;
Automatycznie uzupełnia niewielkie ubytki powietrza powstałe w wyniku nieszczelności na masce - alarm przecieków;
Umożliwia ustawienie niższego ciśnienia początkowego od którego aparat zaczyna powoli podnosić ciśnienie podawanego powietrza do wymaganego ciśnienia leczniczego w ustawionym czasie rampy (0-45 min.) - funkcja RAMP;
Nanosi korektę dopasowując do wysokości n.p.m. - automatyczne dopasowanie ciśnienia;
Możliwość zgrania danych zapisanych w pamięci aparatu na kartę SD dołączoną do urządzenia - odczyt danych;
Nawilżacz w zestawie.

Natychmiastowa poprawa jakości snu.
Bezpiecznie i wygodnie.
Przyjazny dla użytkownika z niewielkim dyskomfortem cichy, hałas = 28 db.
Ultra cichy dzięki 4 metodom redukcji poziomu hałasu.
Żywotność 20 000 godzin.
Wygodny, oparty na wieloletnich danych klinicznych, skutecznie obniża średnie ciśnienie zabiegowe i zapewnia komfortową terapię
Połączenie z koncentratorem tlenu w celu dostarczenia tlenu z maską

W zestawie z: torbą transportową, 2 filtrami, wężem powietrza, podgrzewanym nawilżaczem, maską węża oddechowego, kartą SD, zasilaczem, kablem zasilającym i instrukcją.

Maska w zestawie do wyboru.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas