Gabinet zabiegów wibroakustycznych

Wibroakustyczne metody leczenia i profilaktyki chorób po raz pierwszy znalazły zastosowanie w praktyce pod koniec XX wieku. Istota metody polegała na tym, że w miejscu zmian chorobowych stosowano oddziaływanie za pomocą drgań dźwiękowych o zmieniającej się w określonej skali częstotliwości. W efekcie w miejscu oddziaływania znacznie poprawiał się przepływ krwi i limfy. Metodyka leczenia obejmuje także wibroakustyczne oddziaływanie na wątrobę i nerki, znacznie zwiększające ich wydajność oraz na odpowiedni odcinek kręgosłupa.Wysoka skuteczność leczenia, czasami nie do wyjaśnienia z punktu widzenia medycyny klasycznej, znalazła swoje wyjaśnienie wraz z odkryciem zjawiska mikrowibracji tkanek organizmu, będącego, obok tlenu i energii, jednym z najważniejszych zasobów organizmu. Okazało się, że oddziaływanie wibroakustyczne na tkanki organizmu nie tylko poprawia ukrwienie i krążenie limfy, ale także nasyca je mikrowibracjami – koniecznym zasobem organizmu, którego brak często jest najważniejszym czynnikiem, decydującym o tym, że organizm nie radzi sobie z chorobą. Wraz z tym odkryciem opracowane zostały nowe, efektywniejsze metodyki leczenia.

VITAFON LECZY:

 1. Osteochondroza, zapalenie korzonków nerwowych.
 2. Choroby stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, artretyzm.
 3. Choroba nadciśnieniowa.
 4. Zapalenie stercza.
 5. Impotencja.
 6. Łagodna adenoma gruczołu krokowego.
 7. Surowicze zapalenie sutka.
 8. Zapalenie pęcherza moczowego.
 9. Nietrzymanie moczu, zapalenie nerek odmiedniczkowe.
 10. Hemoroidy, zatwardzenie.
 11. Zapalenie zatok, katar.
 12. Angina, bronchit.
 13. Owrzodzenie troficzne.
 14. Złamanie, krwiak, obrzęk, stłuczenie, zwichnięcie, naciągnięcie.
 15. Uraz kręgosłupa.
 16. Rana, szew pooperacyjny.
 17. Oparzenie, odmrożenie.
 18. Chroniczny nieżyt żołądka.
 19. Zapalenie ozębnej, zapalenie jamy ustnej, parodontoza.
 20. Skutki skrzywienia bocznego.
 21. Jaskra.
 22. Neurosensoryczne przytępienie słuchu, zapalenie ucha.
 23. Chroniczna niewydolność sercowa.
 24. Skutki dziecięcego porażenia mózgowego, porażenia wiotkie.
 25. Odbudowa i rozwój głosu.
 26. Usuwanie zmęczenia mięśni.
 27. Profilaktyka chorób i zwiększenie zdolności do pracy.Gabinet zabiegów wibroakustycznych Gomedica czynny jest codziennie od godziny 9.00 do 18.00, a wizyty można rejestrować telefonicznie pod numerem 957371738. Gabinet mieści się przy ulicy Młodych 16 w Gorzowie Wielkopolskim, wejście przez Sklep Ortopedyczny firmy AUH Goprints.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas