Schodołazy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na specjalistyczne urządzenia pozwalające osobom niepełnosprawnym na szybki i wygodny wjazd po schodach.

Prezentujemy schodołaz, który stanowi bezpieczne rozwiązanie w zakresie pokonywania barier architektonicznych. Te transportery schodowe znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i różnego rodzaju firmach, ośrodkach rehabilitacji, szpitalach czy innych placówkach publicznych. Gwarantujemy pełne zadowolenie wszystkich użytkowników.

Schodołazy są uniwersalne i mobilne, dzięki czemu można ich używać w różnych sytuacjach. Idealnie pełnią swoją funkcję nawet w przypadku nietypowej konstrukcji schodów czy dużym kącie nachylenia. Zdecydowanie jest to ułatwienie dla wszystkich osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Proponowane przez nas transportery nie są montowane do konkretnych schodów, natomiast gdy nie są używane, można je prosto złożyć.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas