Exopulse Mollii Suit

Zmniejsza spastyczność, aktywuje mięśnie.
Pierwszy pełny kombinezon neuromodulacyjny rozluźniający spastyczne i napięte mięśnie, aktywujący te osłabione oraz łagodzący powiązane dolegliwości bólowe.
Kombinezon Exopulse Mollii Suit zasadniczo zmienia obszar podejście schorzeń neurologicznych i powiązanych z nimi objawów.

To pierwszy kombinezon neuromodulacyjny, w którym wykorzystano fizjologiczny mechanizm odruchowy nazywany hamowaniem zwrotnym. Na skutek wysłania sygnału elektronicznego do mięśnia antagonistycznego mięsień spastyczny się rozluźnia. Połączony efekt rozluźnienia napiętych mięśni i aktywacji tych osłabionych pozwala użytkownikom cieszyć się aktywniejszym i mniej bolesnym życiem codziennym. Jest to osobisty wspomagający wyrób medyczny, który służy do niskoenergetycznej stymulacji elektrycznej całego ciała łagodzącej typowe objawy związane ze schorzeniami neurologicznymi, takimi jak mózgowe porażenie dziecięce, stwardnienie rozsiane, udar lub uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Kombinezon EXOPULSE MOLLII SUIT OTTOBOCK to pierwszy zasilany elektrycznie kombinezon do neuromodulacji zwiększający mobilność, poprawiający równowagę, krążenie krwi oraz uśmierzający ból przewlekły. W kombinezonie znajduje się 58 elektrod rozmieszczonych w ten sposób aby stymulować 40 kluczowych mięśni całego ciała. Każdy program stymulacyjny jest dobierany do indywidualnych potrzeb pacjenta przez certyfikowaych fizjoterapeutów. Produkt jest dostępny zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych w rozmiarach od 104cm dla dzieci do 5XL dla kobiet i mężczyzn. Zaleca się stosowanie kombinezonu przez 1 godzinę co drugi dzień w przypadku spastyczności.

Dofinansowanie ze środków PFRON lub fundacji. Organizujemy prezentację sprzętu.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas