Bioenergoterapia

Dziedzina medycyny naturalnej sięgająca czasów starożytnej Azji. Metody bioenergoterapii opierają się na oddziaływaniu na biopole człowieka poprzez bioenergię, która odpowiedzialna jest za stan naszego zdrowia. Przekazywanie bioenergii w obrębie organizmu i jej wymiana z otoczeniem przyczynia się do leczenia wielu dolegliwości ustrojowych i przywraca równowagę psychiczną.

Zbigniew Wołasiewicz jest jednym z najbardziej cenionych bioenergoterapeutów w Polsce, wieloletni praktyk z ogromnym doświadczeniem.

Posiada tytuł mistrzowski z bioenergoterapii od 2001 roku, od 1986 roku należał do Pomorskiego Towarzystwa Psychotronicznego, a od 1988 roku jest członkiem Krajowego Cechu Radiestetów i Bioenergoterapeutów. Zdolności terapeutyczne odkrył w nim znany w Polsce zielarz i uzdrowiciel – ks. Władysław Góra z Izbicy Kujawskiej, pod którego kierunkiem zaczął poznawać zasady energoterapii, właściwości ziół i tajniki ziołolecznictwa.

Zbigniew Wołasiewicz stara się być tam, gdzie jest potrzebny, dlatego przyjmuje pacjentów nie tylko w Choszcznie, ale też w Gorzowie Wlkp., Szczecinie i Warszawie. Ma również kontakty z Polonią ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Szwecji i innych krajów.

Komu pomaga

Zbigniew Wołasiewicz wspomaga konwencjonalne leczenie wszelkich chorób, usuwa zaburzenia i blokady energetyczne organizmu, pobudza mechanizmy odpornościowe. Odnosi bardzo duże sukcesy w uzdrawianiu chorób nowotworowych, układu krążenia, oddechowego, kręgosłupa.

Pomaga także w dolegliwościach takich jak:

 • choroby układu nerwowego

 • nerwice i zaburzenia równowagi psychicznej

 • stres i jego skutki

 • reumatyzm

 • zaburzenia funkcji seksualnych

 • obniżona witalność

 • nałogi


Dzięki swoim zdolnościom bardzo skutecznie diagnozuje stan energetyczny organizmu, który potem stara się przywrócić do równowagi odpowiednio dobraną terapią.

Zbigniew Wołasiewicz słynie m.in. z tego, że wspomaga małżeństwa, które starają się o potomstwo.

Uważa, że częstym powodem bezpłodności (gdy wyniki u obu partnerów są dobre i nie ma rzeczywistych przeszkód w poczęciu dziecka) jest niekorzystna polaryzacja między kobietą a mężczyzną. Za pomocą swojej energii udrażnia jajowody i zmienia tę polaryzację na sprzyjającą ciąży. Najczęściej się udaje. Na "swoim koncie" ma już ponad 1000 dzieciaczków, w tym parokrotne bliźnięta!

Zbigniew Wołasiewicz przyjmuje w każdą środę od godziny 9.00 do 18.00, a wizytę należy wcześniej zarejestrować osobiście lub telefonicznie pod numerem 957371738. Gabinet mieści się przy ulicy Młodych 16 (skarpa nad Kauflandem), wejście przez Sklep Ortopedyczny firmy GOMEDICA.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas