Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Bioenergoterapia

Gabinet terapeutyczno-rehabilitacyjny » Bioenergoterapia

Dziedzina medycyny naturalnej sięgająca czasów starożytnej Azji. Metody bioenergoterapii opierają się na oddziaływaniu na biopole człowieka poprzez bioenergię, która odpowiedzialna jest za stan naszego zdrowia. Przekazywanie bioenergii w obrębie organizmu i jej wymiana z otoczeniem przyczynia się do leczenia wielu dolegliwości ustrojowych i przywraca równowagę psychiczną. Zbigniew Wołasiewicz jest jednym z najbardziej cenionych bioenergoterapeutów w Polsce, wieloletni praktyk z ogromnym doświadczeniem. Posiada tytuł mistrzowski z bioenergoterapii od 2001 roku, od 1986 roku należał do Pomorskiego Towarzystwa Psychotronicznego, a od 1988 roku jest członkiem Krajowego Cechu Radiestetów i Bioenergoterapeutów. Zdolności terapeutyczne odkrył w nim znany w Polsce zielarz i uzdrowiciel – ks. Władysław Góra z Izbicy Kujawskiej, pod którego kierunkiem zaczął poznawać zasady energoterapii, właściwości ziół i tajniki ziołolecznictwa. Zbigniew Wołasiewicz stara się być tam, gdzie jest potrzebny, dlatego przyjmuje pacjentów nie tylko w Choszcznie, ale też w Gorzowie Wlkp., Szczecinie i Warszawie. Ma również kontakty z Polonią ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Szwecji i innych krajów.

Komu pomaga

Zbigniew Wołasiewicz wspomaga konwencjonalne leczenie wszelkich chorób, usuwa zaburzenia i blokady energetyczne organizmu, pobudza mechanizmy odpornościowe. Odnosi bardzo duże sukcesy w uzdrawianiu chorób nowotworowych, układu krążenia, oddechowego, kręgosłupa.

Pomaga także w dolegliwościach takich jak:

  • choroby układu nerwowego
  • nerwice i zaburzenia równowagi psychicznej
  • stres i jego skutki
  • reumatyzm
  • zaburzenia funkcji seksualnych
  • obniżona witalność
  • nałogi

Dzięki swoim zdolnościom bardzo skutecznie diagnozuje stan energetyczny organizmu, który potem stara się przywrócić do równowagi odpowiednio dobraną terapią.

Zbigniew Wołasiewicz słynie z tego, że wspomaga małżeństwa, które nie mogą mieć dzieci.

Uważa, że częstym powodem bezpłodności (gdy wyniki u obu partnerów są dobre i nie ma rzeczywistych przeszkód w poczęciu dziecka) jest niekorzystna polaryzacja między kobietą a mężczyzną. Za pomocą swojej energii udrażnia jajowody i zmienia tę polaryzację na korzystną. Najczęściej się udaje. Na "swoim koncie" ma już ponad 1000 dzieciaczków, w tym parokrotne bliźnięta!

Gabinet medycyny naturalnej Gomedica czynny jest co dwa tygodnie od godziny 9.00 do 18.00, a wizyty można rejestrować telefonicznie pod numerem 957371738. Gabinet mieści się przy ulicy Młodych 16 w Gorzowie Wielkopolskim, wejście przez Sklep Ortopedyczny firmy AUH Goprints

Strona domowa Zbigniewa Wołasiewicza: www.zbigniewwolasiewicz.com
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com