Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Oferta

Jako sklep ortopedyczny i rehabilitacyjny oferujemy naszym Klientom szeroki wybór przyborów, akcesoriów oraz sprzętu dedykowany użytkownikom z różnymi ograniczeniami ruchowymi. W sprzedaży dostępny jest wysokiej klasy sprzęt ortopedyczny dla osób po urazach i operacjach: stabilizatory i ortezy, wkładki czy akcesoria do kinesiotapingu. Polecamy także szeroki wybór wózków inwalidzkich – standardowych, lekkich, multipozycyjnych, aktywnych. Asortyment obejmuje łóżka i akcesoria rehabilitacyjne, w tym materace przeciwodleżynowe i podkłady nieprzemakalne. Dystrybuujemy pionizatory, podnośniki, balkoniki, kule, laski, schodołazy, a także ssaki, inhalatory, ciśnieniomierze oraz przybory sanitarne i pomocnicze.

Ortezy i stabilizatory

Proponujemy pomocne przy rehabilitacji ortezy oraz stabilizatory kolana. Oferowane rozwiązania pomagają w leczeniu urazów po wypadkach i w stanach pooperacyjnych, stanowiąc też wsparcie w przypadku dolegliwości związanych z układem ruchu.

Schodołazy

Wysokiej klasy schodołazy do zastosowania w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Urządzenie pozwala pokonać schody osobom niepełnosprawnym. Nadają się do wszystkich typów konstrukcji schodów.

Sortuj wg:||
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com