Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Master Dynamic Walker Plus

Producenci » Alreh Medical |Oferta » Mobilność » Pionizatory

Cena: 8500.00PLN
Na zamówienie
Towar niedostępny
Dostępność towaru - 5 dni
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
masz pytania?
Master Dynamic Walker Plus: 8500 zł - pacjent dopłaca 3500 zł

Master Dynamic Walker Plus jest rodzajem ortezy mechanicznej bardzo użytecznej w aktywnej rehabilitacji osób niepełnosprawnych dotkniętych porażeniem lub niedowładem kończyn dolnych ,

Przeznaczony jest głównie dla tej grupy użytkowników, którzy są w stanie stanąć na własnych nogach i poruszać się, ale wymagają pełnego zabezpieczenia przed upadkiem, a często również pomocy przy wstawaniu z wózka. Urządzenie zostało zaprojektowane w typoszeregu rozmiarowym pięciu modeli, od małego przeznaczonego dla dzieci, po duży rozmiar przeznaczony dla osób dorosłych.

Każdy model jest dokładnie dopasowywany do indywidualnych potrzeb użytkownika , takich jak: masa ciała, wzrost, deformacje ciała, stabilizacja tułowia, możliwość stania w pozycji wyprostowanej czy zdolność wykonywania kroków. Urządzenia tej grupy mogą być używane przez szeroka grupę osób niepełnosprawnych niezależnie od wieku, płci, ciężaru ciała, wagi, deformacji ciała i kondycji fizycznej.

Pionizator wyposażony jest w siedzisko i mechanizm podnoszenia, które umożliwiają osobie niepełnosprawnej bardzo łatwe powstanie z wózka do pozycji wyprostowanej, praktycznie bez wysiłku ze strony opiekuna.

Miękka i ładna tapicerka podnosi komfort użytkowania i zabezpiecza ciało przed nadmiernymi uciskami.

Dofinansowanie:
  • NFZ 2000 zł
  • PCPR maksymalnie 3000 zł

Pionizator jest wykonywany indywidualnie na zamówienie, minimum oczekiwania to 3 tygodnie, każdy pionizator jest robiony na miarę pod konkretnego pacjenta. Podana cena obejmuje pionizator w podstawowej wersji, bez dodatkowego osprzętu.