Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Master Dynamic Active Drive

Producenci » Alreh Medical |Oferta » Mobilność » Pionizatory

Cena: 12000.00PLN
Na zamówienie
Dostępność towaru - 5 dni
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
masz pytania?
Master Dynamic Activ Drive: 12000 zł - pacjent dopłaca 7000 zł

Master Dynamic Active Drive jest rodzajem ortezy mechanicznej bardzo użytecznej w aktywnej rehabilitacji osób niepełnosprawnych dotkniętych porażeniem kończyn dolnych, a w wielu przypadkach również porażeniem czterokończynowym. Urządzenie zostało zaprojektowane w typoszeregu rozmiarowym pięciu modeli, od małego przeznaczonego dla dzieci, po duży rozmiar przeznaczony dla osób dorosłych. Każdy model jest dokładnie dopasowywany do indywidualnych potrzeb użytkownika, takich jak: masa ciała, wzrost, deformacje ciała, stabilizacja tułowia, możliwość stania w pozycji wyprostowanej czy zdolność wykonywania kroków.

Urządzenia tej grupy mogą być używane przez szeroka grupę osób niepełno-sprawnych niezależnie od wieku, płci, ciężaru ciała, wagi, deformacji ciała i kondycji fizycznej. Pionizator wyposażony jest w siedzisko i mechanizm podnoszenia, które umożliwiają osobie niepełnosprawnej bardzo łatwe powstanie z wózka do pozycji wyprostowanej, praktycznie bez wysiłku ze strony opiekuna. Nowe rozwiązanie kinematyki ruchu czyni urządzenie bardzo bezpiecznym i łatwym w obsłudze. Miękka i ładna tapicerka podnosi kom-fort użytkowania i zabezpiecza ciało przed nadmiernymi uciskami.Master Dynamic Active Drive wyznacza nowe kierunki rozwoju kinematyki ruchu pionizatorów dynamicznych. Opatentowany system jezdny umożliwia użytkownikowi wykonywanie kroków połączonych z obrotem kół co czy-ni kroczenie bardziej komfortowym I pozwala na pokonywanie znacznie większych odległości. Aby możliwe było kroczenie do przodu, obrót kół jezdnych do tyłu musi być zablokowany poprzez specjalny system blokad zakładanych na wszystkie czynne koła w zestawie. Aby poruszać się do tyłu, użytkownik za pomocą dźwigni znajdującej się w pobliżu uchwytów dłoni musi zablokować obrót czynnych kół również do przodu.

Dofinansowanie:
  • NFZ 2000 zł
  • PCPR maksymalnie 3000 zł

Pionizator jest wykonywany indywidualnie na zamówienie, minimum oczekiwania to 3 tygodnie, każdy pionizator jest robiony na miarę pod konkretnego pacjenta. Podana cena obejmuje pionizator w podstawowej wersji, bez dodatkowego osprzętu.