Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Master Dynamic Static Plus

Producenci » Alreh Medical |Oferta » Mobilność » Pionizatory

Cena: 8500.00PLN
Na zamówienie
Towar niedostępny
Dostępność towaru - 5 dni
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
masz pytania?
Master Dynami Static Plus: 8500 zł - pacjent dopłaca: 3500 zł

jest rodzajem ortezy mechanicznej zaprojektowanej do aktywnej reha-bilitacji osób niepełnosprawnych z porażeniem dwukończynowym i czterokończynowym.


Szczególnie użyteczny dla osób z głębokim porażeniem, które nie mogą użytkować pionizatorów dynamicznych ani pionizatorów typu walker. Zaprojektowane i produkowane w typoszeregu pięciu rozmiarów, od najmniejszego dla małych dzieci po duże pionizatory przeznaczone dla osób dorosłych.

Każdy pionizator może być doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika takich jak ciężar ciała, wzrost, deformacje ciała, stabilizaja tułowia i zdolność pozostawania w pozycji stojącej. Pionizatory tej serii mogą być stosowane przez dużą grupę osób niepełnosprawnych, bez wzgledu na wiek, płeć, ciężar ciała, deformacje ciała i kondycję fizyczną.

Dofinansowanie:
  • NFZ 2000 zł
  • PCPR maksymalnie 3000 zł

Pionizator jest wykonywany indywidualnie na zamówienie, minimum oczekiwania to 3 tygodnie, każdy pionizator jest robiony na miarę pod konkretnego pacjenta. Podana cena obejmuje pionizator w podstawowej wersji, bez dodatkowego osprzętu.