Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Epicomed - Miękki stabilizator uciskowy łokcia z pelotą.

Producenci » Medi|Oferta » Stabilizatory i ortezy  » Łokieć

Cena: 190.00PLN
Dostępność towaru - 5 dni
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
masz pytania?
Do leczenia przewlekłego pooperacyjnego i pourazowego stanu zapalnego

Innowacyjny splot dzianiny przy górnym brzegu zapewnia nieuciskający, miękki brzeg pasujący idealnie do kształtu ramienia pacjenta. Dzięki dodatkowej taśmie z wypustkami zapewnia idealny brzeg i perfekcyjne przytrzymanie, w szczególności dobre dla miękkich tkanek łącznych. Rozmiary peloty są teraz mniejsze w nowych rozmiarach 1 (rozmiar dla dzieci) i 2. Specjalny wzór dzianiny w obszarze zgięcia łokcia zapewnia, że położenie jest zawsze wygodne i prawidłowe. Obszary zaciśnięcia i ucisku nie mogą powstawać, co gwarantuje optymalną skuteczność terapeutyczną i akceptację przez pacjenta. Opcjonalny pasek ściągający może wywierać ukierunkowany, dozowany ucisk na końce ścięgien w celu odciążenia naprężenia, co jest szczególnie przydatne podczas aktywności z intensywnym obciążeniem.

Właściwości
  • NOWOŚĆ – Nieuciskające wykończenie brzegu: Innowacyjny splot dzianiny przy górnym brzegu zapewnia nieuciskający, miękki brzeg pasujący idealnie do kształtu ramienia pacjenta.
  • NOWOŚĆ – Różnorodność wersji: Dzięki dodatkowej taśmie z wypustkami opcja kolorystyczna „piaskowa” zapewnia idealny brzeg i perfekcyjne przytrzymanie, w szczególności dobre dla miękkich tkanek łącznych.
  • NOWOŚĆ – Wymiary peloty dostosowane do rozmiarów i rozszerzona gama rozmiarów: Rozmiary peloty są teraz mniejsze w nowych rozmiarach 1 (rozmiar dla dzieci) i 2.
  • Comfort Zone: Specjalny wzór dzianiny w obszarze zgięcia łokcia zapewnia, że położenie jest zawsze wygodne i prawidłowe. Obszary zaciśnięcia i ucisku nie mogą powstawać, co gwarantuje optymalną skuteczność terapeutyczną i akceptację przez pacjenta.
  • Dodatkowy pasek do indywidualnego wsparcia: Opcjonalny pasek ściągający może wywierać ukierunkowany, dozowany ucisk na końce ścięgien w celu odciążenia naprężenia, co jest szczególnie przydatne podczas aktywności z intensywnym obciążeniem.


Tabela rozmiarów:

Rozmiar Obwód przedramienia
117cm - 20 cm , 6 3/4 - 8 inches
220 cm - 23 cm, 8 - 9 inches
323 cm - 26 cm, 9 - 10 1/4 inches
426cm - 29 cm, 10 1/4 - 11 1/2 inches
529 cm - 32 cm, 11 1/2 - 12 1/2 inches
632 cm - 35 cm, 12 1/2 - 13 3/4 inches